ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Złota Księga Nauki Polskiej

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
praca zbiorowa
Złota Księga Nauki Polskiej praca zbiorowa - okładka książki

Złota Księga Nauki Polskiej praca zbiorowa - okładka książki

Złota Księga Nauki Polskiej praca zbiorowa - okładka audiobooka MP3

Złota Księga Nauki Polskiej praca zbiorowa - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
6.0/6  Opinie: 1
Stron:
418
Druk:
oprawa miękka
Złota Księga Nauki Polskiej jest w swym zamyśle formą uhonorowania największych autorytetów naukowych, prezentacją naukowej elity Polski, osób, których działalność stanowi poważny wkład w rozwój naszego kraju.

W Złotej Księdze Nauki Polskiej znalazły się informacje o działalności naukowej około tysiąca uczonych legitymujących się największymi dokonaniami na polu nauki i techniki, którzy uzyskali rekomendację innych uznanych autorytetów świata nauki.

Książka zawiera obok podstawowych informacji biograficznych wykaz najważniejszych publikacji, nadanych odznaczeń i wyróżnień, informacje o przynależności do stowarzyszeń i organizacji naukowych, jak również precyzyjne obszary zainteresowań każdego z profesorów, którego dane zamieszczono w niniejszej publikacji.

Złota Księga Nauki Polskiej poprzez prezentację sylwetek mistrzów daje czytelnikowi obraz nauki naszego kraju u progu następnego tysiąclecia.

Ze względu na swój charakter nakład Złotej Księgi Nauki Polskiej będzie ściśle limitowany i dostępny w głównej mierze drogą prenumeraty. Zamówione egzemplarze zostaną dostarczone drogą pocztową, za zaliczeniem pocztowym, niezwłocznie po ukazaniu się książki na rynku.

0 praca zbiorowa

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności