ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Złota Księga Nauki Polskiej 2000. Naukowcy Przełomu Wieków

(ebook) (audiobook) (audiobook)
Autor:
praca zbiorowa
Złota Księga Nauki Polskiej 2000. Naukowcy Przełomu Wieków praca zbiorowa - okładka książki

Złota Księga Nauki Polskiej 2000. Naukowcy Przełomu Wieków praca zbiorowa - okładka książki

Złota Księga Nauki Polskiej 2000. Naukowcy Przełomu Wieków praca zbiorowa - okładka audiobooka MP3

Złota Księga Nauki Polskiej 2000. Naukowcy Przełomu Wieków praca zbiorowa - okładka audiobooks CD

Wydawnictwo:
Helion
Ocena:
5.0/6  Opinie: 1
Stron:
250
Druk:
oprawa miękka
"Złota Księga Nauki Polskiej 2000 -- Naukowcy Przełomu Wieków" jest kontynuacją cyklu wydawniczego zapoczątkowanego w 1999 roku, którego celem jest prezentacja naukowej elity Polski. W "Złotej Księdze Nauki Polskiej 2000" znalazły się informacje o działalności naukowej około 3 tysięcy profesorów legitymujących się największymi dokonaniami na polu nauki i techniki.

Książka zawiera, obok podstawowych danych biograficznych, również wykaz najważniejszych krajowych i międzynarodowych odznaczeń i wyróżnień, liczbę publikacji, jak również informacje o przynależności do stowarzyszeń i organizacji naukowych oraz precyzyjne obszary zainteresowań każdego z profesorów. Całość uzupełniają dane o miejscu pracy i zajmowanym stanowisku oraz innych osiągnięciach i zainteresowaniach pozanaukowych.

Złota Księga Nauki Polskiej 2000 dzięki swojemu syntetycznemu charakterowi przedstawia pełny obraz nauki naszego kraju na przełomie tysiącleci i może stanowić nieocenione źródło informacji przydatnych dla ośrodków decyzyjnych, fundacji, instytutów i organizacji pozarządowych działających na polu nauki.

0 praca zbiorowa

Helion - inne książki

Zamknij

Wybierz metodę płatności