ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Kobieta, która przez rok nie wstawała z łóżka (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Sue Townsend
Wydawnictwo:
WAB
Ocena:
5.0/6  Opinie: 1
Stron:
383
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

Życie żony Briana Beavera, astronoma i doktora nauk, oraz matki socjopatycznych bliźniąt, których pozbawione jakichkolwiek emocji życie kręci się wokół zagadnień matematycznych, z pewnością nie jest łatwe. Eva czuje się nim zmęczona. Ma dość bycia służącą swojej rodziny. Bycia niedocenianą. Ma dość poświęcania własnych marzeń i pasji.

Dlatego kiedy wreszcie Brian Junior i Brianne wyjeżdżają na uniwersytet w Leeds, Eva postanawia odpocząć od świata. Kładzie się do łóżka i nie wstaje z niego przez rok. Doktor Beaver musi teraz radzić sobie sam.

Jak wiele może się zmienić przez jedną szaloną decyzję zdesperowanej kobiety? Ile może zmienić jeden rok buntu i szaleństwa?

Kobieta, która przez rok nie wstawała z łóżka to zaskakująca, pełna gorzkiego humoru opowieść o rozczarowaniu, ucieczce i niespodziewanych uśmiechach losu. Sue Townsend pokazuje, że nawet pośród chaosu, absurdu i szaleństwa znajdzie się promyk nadziei, który może rozświetlić życie.

Genialna, błyskotliwa, szczera, wzruszająca, wyśmienita komedia społeczna.

"Daily Telegraph"

Tour de force geniusza komedii i jeśli nie jest to najlepsza powieść wydana w tym roku, zjem własny regał.

"Daily Mirror", Books of the Year

Cudownie zabawna i ostra jak nóż.

"Sunday Times"

Rozkosz. Autentycznie zabawna... Współczucie przebija przez bezwstydnie ironiczną analizę społeczną.

"Guardian"

Napisana z lekkością, znakomita. Doskonała satyra i tragedia.

"The Times"

Oto dlaczego tak wielu z nas kocha Sue Townsend. Jej bohaterowie balansują na krawędzi absurdu, pozostając jednak wystarczająco wiarygodni i dostatecznie prawdopodobni, byśmy mogli się w nich rozpoznać lub, o zgrozo, identyfikować się z nimi.

"Wales Arts Review"

0 Sue Townsend

Zamknij

Wybierz metodę płatności