Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Joanna Malinowska-Parzydło

Lista Kafelki

Wszystkie
Data wydania

Joanna Malinowska-Parzydło — prekursorka tematyki zarządzania kapitałem reputacji w oparciu o markę osobistą w Polsce. Twórczyni unikalnego procesu BrandYourName®, programów zarządzania marką lidera, marką zespołu, marką przywództwa oraz marką kobiecego przywództwa w firmach. Autorka bloga www.jestesmarka.pl. Doradca strategiczny w obszarze zarządzania kapitałem intelektualnym, zintegrowanej komunikacji, przywództwa i zarządzania przez wartości w firmach. Wcześniej odpowiedzialna za strategiczną komunikację marketingową, następnie za strategie personalne w polskich mediach. W latach 2007 – 2012 — Dyrektor Personalny TVN S.A. Obecnie CEO Personal Brand Institute. Założycielka i Prezes Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu. Mentorka w polskiej edycji programu Fundacji Hillary Clinton Vital Voices. Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet. Trenerka biznesu. Wykładowca akademicki. Mama Jaśka i Olka.

Po czterdziestce zostawiłam TVN czując, że najwyższy czas zadbać o zdrowie, energię, czas dla rodziny i pasje. Bycie na szczycie kariery zawodowej to najlepszy moment, aby zainwestować ciężką pracę w rozwój czegoś własnego. I poczucie bezpieczeństwa, które jest dla mnie ważną wartością, a trudno go oczekiwać od korporacji. Cenię uczciwość i lojalność w starym tego słowa znaczeniu oraz możliwość doboru wartościowych partnerów, z którymi kroczę przez życie i biznes.

Wyjście po 20 latach pracy w korporacjach było możliwe dzięki budowanej konsekwentnie reputacji marki Joanna M-P i temu, że pozostałam wierna swoim wartościom. Można mieć siniaki od korporacyjnych potyczek. Jednak prosty kręgosłup moralny – bezcenny. Można zostawić tytuł korporacyjnego dyrektora na rzecz silnej marki osobistej czy marki lidera, która w odpowiednich środowiskach ma swoich wiernych sympatyków, klientów i przyjaciół.

http://jestesmarka.pl/

więcej »