ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Wymiana informacji i interaktywne komunikowanie medialne (ebook)(audiobook)(audiobook)

Okładka książki/ebooka Wymiana informacji i interaktywne komunikowanie medialne

Okładka książki Wymiana informacji i interaktywne komunikowanie medialne

Okładka książki Wymiana informacji i interaktywne komunikowanie medialne

Okładka książki Wymiana informacji i interaktywne komunikowanie medialne

Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
112
Druk:
oprawa miękka

W książce "Wymiana informacji i interaktywne komunikowanie medialne" poruszono zagadnienia modelowania systemów informacyjnych w organizacjach wirtualnych, integracji, eksploatacji danych i pozyskiwania wiedzy oraz budowy systemów komunikowania bezpośredniego, służących wirtualnej organizacji działań (WOD). Jest ona rezultatem współpracy ośrodków krajowych i licznych grup specjalistów, którzy zajmują się badaniami dotyczącymi metod i technik służących rozwojowi kształtującego się społeczeństwa informacyjnego.

Zagadnienia te są przedmiotem obrad kolejnych Krajowych Forów Informacji Naukowej i Technicznej, organizowanych przez Polskie Towarzystwo Informacji Naukowej (PTIN), które patronuje niniejszej publikacji. Książka nawiązuje również do tematyki współczesnych programów i prac organizacji światowych (CODATA), a także programów jednoczącej się Europy, mających na celu poszukiwanie nowych rozwiązań w przyjaznym społeczeństwie informacyjnym.

Książka zainteresuje każdego, kto zajmuje się metodami i technologiami tworzenia i użytkowania zasobów medialnych. Pomocna może być również w samodzielnym studiowaniu zagadnień diagnozowania i budowania systemów medialnych w różnorodnych globalizowanych strukturach informacyjnych.

Zobacz też "Inteligentne metody komputerowe dla nauki, technologii i gospodarki"

0 praca zbiorowa pod red. Zbigniewa Kierzkowskiego, Stanisławy Kluska-Nawareckiej i Adama Sielickiego

Zamknij

Wybierz metodę płatności