ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Steve Wozniak. Geniusz Apple (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Łukasz Tomys
Okładka książki/ebooka Steve Wozniak. Geniusz Apple

Okładka książki Steve Wozniak. Geniusz Apple

Okładka książki Steve Wozniak. Geniusz Apple

Okładka książki Steve Wozniak. Geniusz Apple

Zajrzyj do książki

Wydawnictwo:
Łukasz Tomys
Wydawnictwo:
Łukasz Tomys
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
121
Czas nagrania:
2 godz. 18 min.
Czyta:
Bartłomiej Ważny
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi
Audiobook
Audiobook w mp3

Skromny potomek polskich emigrantów był pierwszym człowiekiem na świecie, który po naciśnięciu przycisku klawiatury podłączonej do komputera osobistego zobaczył literę na ekranie monitora. W jaki sposób nieśmiałemu inżynierowi udało się w domowym zaciszu dokonać tego , do czego niezdolne były największe korporacje tamtych czasów jak IBM i Hewlett Packcard ?

Wozniak przyrównuje inżynierów do artystów - wrażliwych, nieśmiałych, nieco zamkniętych w sobie perfekcjonistów. Uważa, że zbawienna była dla niego praca w samotności. Twierdzi, że wielkie pomysły rodzą się w pojedynczym umyśle. Nie do końca przekonywała go modna dziś praca zespołowa. Nadmiar bodźców uważał za rozpraszający. Nie jest rzecz jasna przeciwnikiem spotkań, czy wymiany myśli i doświadczeń. Twierdzi jednak, że swoje najlepsze wynalazki tworzył w skupieniu i samotności.

Woz uważa, że w 2075 roku firmy takie jak Apple, Google i Facebook będą wciąż wokół nas. Kim jest człowiek, bez którego nie byłoby pierwszej z nich? W jaki sposób konstruował komputery Apple, współtworząc technologiczną rewolucję, która na zawsze zmieniła otaczający nas świat ?

0 Łukasz Tomys

Zamknij

Wybierz metodę płatności