ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Stephanie Plum (#19). Natrętna dziewiętnastka (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Janet Evanovich
Okładka książki/ebooka Stephanie Plum (#19). Natrętna dziewiętnastka

Okładka książki Stephanie Plum (#19). Natrętna dziewiętnastka

Okładka książki Stephanie Plum (#19). Natrętna dziewiętnastka

Okładka książki Stephanie Plum (#19). Natrętna dziewiętnastka

Wydawnictwo:
Fabryka Słów
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
336
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

Stephanie Plum, łowca nagród z New Jersey, wierzy w słuszność trzech prawd: ludzie nie znikają tak po prostu bez śladu, nigdy nie denerwuj starszych ludzi, nie rób tego, co każe ci Tiki.

Po spokojnym lecie, które przyniosło same niskie kaucje i takie zarobki, Stephanie otrzymuje zlecenie, które może naprawić jej budżet. Geoffrey Cubbin, oskarżony o defraudację milionów najlepszego domu opieki w Trenton, zniknął w tajemniczych okolicznościach. Przepadł bez śladu, bez świadków i bez pazernej żony.

Ponieważ usta pracowników szpitala pozostają zamknięte lepiej niż strzeżony skarbiec, a Stephanie nie bardzo pasuje na pensjonariuszkę domu opieki, babcia Mazurowa zaczyna misję pod przykrywką. Jednak gdy ze szpitala ginie kolejny oskarżony, do akcji wkracza Joe Morelli najseksowniejszy gliniarz w mieści.

Żeby jakoś podreperować stan konta, spłukana i zdesperowana Stępianie bierze dodatkową robotę zostaje ochroniarzem Komandosa. I choć Stephanie ma talent do pakowania się w kłopoty, tym razem chyba ma ich więcej niż jest w stanie unieść.

Z drugiej strony niewielki rozstrój żołądka, kilka pisemnych gróźb i sukienka druhny nikogo jeszcze nie zabiły... chyba

0 Janet Evanovich

Zamknij

Wybierz metodę płatności