ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Sny, które budzą (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Wojciech Eichelberger, Tomasz Jastrun
Wydawnictwo:
Zwierciadło
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
66
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

W snach można odnaleźć bezcenne wskazówki wysyłane przez podświadomość. Niejednokrotnie po przebudzeniu, pamiętamy nie tylko wyśnione obrazy, ale też uczucia, które im towarzyszyły. Warto się w nie wsłuchać. Sny ceniono już w starożytności, traktowano je jednak jako przepowiednię lub ostrzeżenie. Na przełomie XIX i XX wieku Z. Freud oraz C.G. Jung odkryli, że sen jest bez wątpienia niezwykle ważną informacją wydobytą z głębin ludzkiej duszy. Ostrzega, podpowiada, wyjaśnia. Wszelkie schematyczne interpretacje snów, których tak wiele w sennikach, nie zdają egzaminu - snu nie można bowiem pojąć bez umiejscowienia go w kontekście życia danej osoby. W rozmowach z Tomaszem Jastrunem znany psycholog - Wojciech Eichelberger - interpretuje sny i nadaje im literacką formę. Sny, które budzą to zbiór opowieścipsychoterapeutycznych z życia wziętych, opartych na analizie snów konkretnych osób.

Wojciech Eichelberger - psycholog i psychoterapeuta, współtwórca pierwszych ośrodków psychoterapii w Polsce. Prowadzi Instytut Psychoimmunologii (IPSI) w Warszawie. Autor i współautor wielu bestsellerowych książek, m.in. Męskie pół świata, Życie w micie (Wydawnictwo Zwierciadło), uświadamiających czytelnikom istotne źródła ich życiowych problemów i wskazujących drogę do ich przekraczania.

Tomasz Jastrun - poeta, prozaik, eseista, krytyk literacki, felietonista i reporter. Autor i współautor wielu książek, m.in. Czułym okiem, Męskie pół świata (Wydawnictwo Zwierciadło). Współpracował m.in. z "Kulturą", "Rzeczpospolitą", "Newsweekiem", obecnie publikuje felietony w tygodniku "Przegląd". Od lat związany z magazynem "Zwierciadło". Laureat wielu nagród. m.in. nagro?dy literackiej paryskiej "Kultury".

 

0 Wojciech Eichelberger, Tomasz Jastrun

Zamknij

Wybierz metodę płatności