ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Opowieści radiowe i telewizyjne. Alicja po drugiej stronie lustra (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Alicja Resich-Modlińska
Okładka książki/ebooka Opowieści radiowe i telewizyjne. Alicja po drugiej stronie lustra

Okładka książki Opowieści radiowe i telewizyjne. Alicja po drugiej stronie lustra

Okładka książki Opowieści radiowe i telewizyjne. Alicja po drugiej stronie lustra

Okładka książki Opowieści radiowe i telewizyjne. Alicja po drugiej stronie lustra

Wydawnictwo:
Burda Książki
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
352
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

Gwiazda to zjawisko kosmiczne, w każdej chwili może zderzyć się z większą gwiazdą albo zniknąć w czarnej dziurze

Sorry, ale tak mam. Od dłuższego czasu, ilekroć przeczytam jakaś książkę, trochę żałuję. Albo czasu, albo że sama tego nie napisałam. W przypadku Alicji po drugiej stronie lustra zdecydowanie to drugie. Alicja Resich-Modlińska, znana głównie z telewizji, udowadnia, że czego nie dopowie, nie tylko dowygląda, ale dopisze. Inteligentnie i dowcipnie. Jej teksty pamiętam jeszcze z dawnej, radiowej Trójki i literacko-satyrycznych Szpilek. A teraz nie bójmy się banałów są w jej książce prawdziwymi perełkami abstrakcyjnego, ponadczasowego humoru. Reszta zresztą też świetna.

Polecam. Maria Alicja Czubaszek

Opowieści radiowe i telewizyjne taki tytuł może zapowiadać pikantne donosy na temat znanych i lubianych, tu i ówdzie podlane sosem złośliwości i podejrzanego humoru. Tymczasem u Alicji R.M. donosów brak, humor jest lekki i finezyjny, obserwacje niezwykle trafne, a opowieści barwne i pełne autodystansu (chyba jest takie słowo, a jeśli nie, to i tak tu pasuje).

Bardzo przyjemne czytanie, zapewniam Panów i Panie. Wojciech Mann

Alicja Resich-Modlińska dziennikarka telewizyjna i radiowa, felietonistka, autorka tekstów humorystycznych. Debiutowała w Programie 2 Telewizji Polskiej jako prowadząca bloki programowe i wywiady oraz sobotnią Telewizję Śniadaniową. Równolegle współpracowała z satyrycznym tygodnikiem Szpilki jako autorka różnorodnych form literackich oraz kabaretem Nie tylko dla orłów w radiowej Trójce jako autorka i wykonawczyni. W RadioMannie prowadziła z Wojciechem Mannem Wywiady spod estrady. Współtworzyła i prowadziła pierwszy telewizyjny rozrywkowy talk-show Wieczór z Alicją. W pamięci telewidzów również zapisały się jej ekskluzywne wywiady z wybitnymi artystami i naukowcami z Polski i ze świata, Bliskie Spotkania oraz Na Wyłączność. Była pierwszą redaktor naczelną tygodnika Gala. W ostatnich latach pełniła funkcję szefowej pasma porannego telewizyjnej Dwójki Pytanie na Śniadanie. Obecnie można ją tam oglądać w humorystycznych przeglądach prasy robionych wspólnie z Marią Czubaszek zatytułowanych Czubaszek na Śniadanie i w wywiadach Rozmowy z Alicją. Jest laureatką trzech Wiktorów i licznych prestiżowych plebiscytów. Od wielu lat jest Mistrzynią Polski Dziennikarzy w Tenisie.

0 Alicja Resich-Modlińska

Zamknij

Wybierz metodę płatności