ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Martwe listy (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Caite Dolan - Leach
Wydawnictwo:
Filia
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
424
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi
Obłędnie skonstruowana zbrodnia dla fanów Gillian Flynn i Pauli Hawkins. Booklist Ava dowiaduje się z e-maila od matki, że jej siostra bliźniaczka spłonęła żywcem w stodole przy rodzinnej winiarni. Dziewczyna nie chce w to uwierzyć, ale nie wynika to z żalu czy wyparcia. Cała sprawa po prostu za bardzo wygląda na manipulację Zeldy. Jej kolejny chory plan. Dwa lata temu, po ogromnej zdradzie, jakiej dopuściła się Zelda, Ava wyjechała z domu rodzinnego do Paryża i przyrzekła, że nigdy więcej się do niej nie odezwie. Teraz jednak musi wrócić do Stanów i odtworzyć rzekomo ostatnie kroki swojej siostry. Wkrótce jednak zaczyna otrzymywać od niej wiadomości, w których siostra zaprasza ją do zabawy z piekła rodem. List po liście, wiadomość po wiadomości Ava odkrywa kolejne wskazówki tłumaczące zniknięcie Zeldy i poznaje przerażającą prawdę na temat swojej rodziny. Świetnie skonstruowany thriller. The New York Times Review Olśniewające zakończenie. Publishers Weekly Istny rollercoaster. Cosmopolitan
0 Caite Dolan - Leach

Zamknij

Wybierz metodę płatności