ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Lord John i sprawa osobista (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Diana Gabaldon
Okładka książki/ebooka Lord John i sprawa osobista

Okładka książki Lord John i sprawa osobista

Okładka książki Lord John i sprawa osobista

Okładka książki Lord John i sprawa osobista

Wydawnictwo:
Świat Książki
Ocena:
5.0/6  Opinie: 1
Stron:
320
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

Wyjątkowy dar snucia pięknych opowieści i niezwykła wyobraźnia autorki sprawiają, że każda książka Diany Gabaldon staje się niezapomniana dla milionów czytelników na całym świecie.

Użytek, jaki autorka czyni z wydarzeń historycznych i znakomite wątki miłosne świadczą o jej wybitnym talencie pisarskim.

Publishers Weekly

Londyn, rok 1757. Lord John Grey poznał właśnie wstydliwa tajemnicę pewnego arystokraty, oficera piastującego wysokie stanowisko w armii Jego Królewskiej Mości. Jego wysiłki, by zapobiec skandalowi, zostają przerwane przez sprawę najwyższej wagi: Korona zleca mu przeprowadzenie śledztwa w sprawie morderstwa towarzysza broni, który przypuszczalnie był zdrajcą. Poprzez sprośne londyńskie przybytki aż po dostojne gabinety arystokratów lord John podąża za nieuchwytnym służącym oraz tajemniczą damą w zielonej sukni, która może mieć klucz do rozwiązania zagadki

Diana Gabaldon - biolog, ekolog, wykładowca uniwersytecki. Oszałamiającą karierę literacką rozpoczęła powieścią przygodowo-historyczną Obca. Następne części sagi o podróżującej w czasie Claire Randall, nagradzane i tłumaczone na wiele języków, zajmowały najwyższe miejsca na listach bestsellerów całego świata.

0 Diana Gabaldon

Zamknij

Wybierz metodę płatności