ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Kod uzdrawiania (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Alexander Loyd, Ben Johnson
Okładka książki/ebooka Kod uzdrawiania

Okładka książki Kod uzdrawiania

Okładka książki Kod uzdrawiania

Okładka książki Kod uzdrawiania

Wydawnictwo:
Burda Książki
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
320
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

Sam możesz sobie poradzić z przyczynami niepowodzeń oraz problemów zdrowotnych i uczuciowych. Uzdrowienie może nastąpić w 6 minut! Poznaj Kod Uzdrawiania, dzięki któremu pozbędziesz się trudności, będziesz żyć tak, jak pragniesz, i będziesz cieszyć się zdrowiem. Doktorzy Alexander Loyd i Ben Johnson nauczą cię, jak uporać się z niemal każdym problemem fizycznym, emocjonalnym lub uczuciowym, oraz sprawią, że twoje życie zawodowe nabierze kolorów. Ich metoda jest prosta w zastosowaniu i skuteczna. Aktywuj wrodzoną funkcję swojego ciała. Dzięki niej twój układ neuroimmunologiczny zrobi, co do niego należy, i przywróci zdrowie tej części ciała, która choruje. Poznaj:

Metodę uzdrawiania, której wykonanie zajmuje jedynie kilka minut! Siedem sekretów życia, zdrowia i powodzenia.

Dziesięciosekundową metodę służącą rozładowaniu codziennych stresów. Test, który pozwoli rozpoznać źródło twoich niepokojów.

Teraz możesz już odkryć rewolucyjny przepis na rozwiązanie tych problemów, o których wiesz a nawet tych, o których nie wiesz.

Doktor Loyd oferuje rewolucyjną metodę uzdrawiania. Mark Victor Hansen, autor serii Balsam dla duszy

Kod Uzdrawiania to najprostsza i najskuteczniejsza metoda samouzdrawiania, jaką kiedykolwiek poznałem! Działa konsekwentnie, przewidywalnie i szybko na szeroki zakres dolegliwości. Warto ją poznać!. dr Christopher Hegarty, autor bestsellerów i konsultant ponad 400 firm z listy Fortune 500.

Kod Uzdrawiania to największe odkrycie w dziedzinie medycyny. Sprawia, że zyskujesz kontrolę nad procesem powrotu do zdrowia. Kiedy już go wypróbujesz, twoje życie natychmiast zacznie się zmieniać spróbuj i przekonaj się sam!. Bill Boshears, naukowiec i gospodarz programu SciZone.

0 Alexander Loyd, Ben Johnson

Zamknij

Wybierz metodę płatności