ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Jeden smok i cały rok (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Małgorzata Strękowska-Zaremba
Okładka książki/ebooka Jeden smok i cały rok

Okładka książki Jeden smok i cały rok

Okładka książki Jeden smok i cały rok

Okładka książki Jeden smok i cały rok

Wydawnictwo:
Sztuka Audiobooka
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Czas nagrania:
1 godz. 27 min.
Czyta:
Anita Sajnóg
Audiobook
Audiobook w mp3

"Mały smok Fifcio poznaje świat. Wszystko go interesuje: zwierzęta i ich zwyczaje, rośliny i zjawiska przyrody. Świat w Smoczej Puszczy zmienia się wraz z porami roku, co zachwyca i dziwi malca. Ciekawość sprawia, że Fifcio ma wiele zabawnych przygód. Strofuje go jego własny gadający ogon, który z ostrożności wolałby zostać w jaskini. Smoczek nie przejmuje się radami ogona, więc często obaj wpadają w tarapaty. I wtedy dopiero jest śmiesznie".

Opowieści o Fifciu są równie ciekawe dla trzylatków jak i pięcio-, sześciolatków,ponieważ i uczą, i bawią. Smok o gadającym ogonie rozbawi wszystkich, nawet dorosłych! Nagraie na podstawie serii opowiadań ukazujących się w czasopismie "Miś".

Audiobook polecany przez FUNDACJĘ CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM: "Doskonała pozycja dla przedszkolaków. Główny bohater - duet: smok Fifcio i jego gadający ogon, wędrują przez świat (i przez cztery pory roku) bawiąc dzieci i ucząc jednocześnie. Dzieci poznają pojęcia i zjawiska związane z przyrodą bez nachalnej dydaktyki. Dużą wartością jest konstrukcja fabuły pozostawiająca przestrzeń dla rozmowy i wyjaśnienia rodziców lub nauczycieli. Płyta może być doskonałym narzędziem pracy z dziećmi w przedszkolach"- Biuletyn Fundacji "Cała Polska Czyta Dzieciom" Styczeń 2012

 

0 Małgorzata Strękowska-Zaremba

Zamknij

Wybierz metodę płatności