ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Dzielnica obiecana (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Paweł Majka
Okładka książki/ebooka Dzielnica obiecana

Okładka książki Dzielnica obiecana

Okładka książki Dzielnica obiecana

Okładka książki Dzielnica obiecana

Wydawnictwo:
Wydawnictwo Insignis
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
512
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

PIERWSZA POLSKA POWIEŚĆ W UNIWERSUM METRO 2033

Nareszcie! Jest sygnał z Krakowa! W końcu mamy dowód na to, że także i w Polsce żyją niedobitki po nuklearnej zagładzie Z nieukrywaną dumą wraz ze znakomitym autorem, Pawłem Majką oddajemy w wasze ręce pierwszą polską powieść w Uniwersum Metro 2033. Czekanie naprawdę się opłaciło. Witajcie w Polsce, w roku 2033

Dmitry Glukhovsky

Dwie dekady po Pożodze, globalnej zagładzie atomowej. Gatunek homo sapiens na powrót został sprowadzony do roli jednego z konkurentów w grze o przetrwanie. Zmieniło się wszystko. Tylko ludzie pozostali tacy jak dawniej.

Nowa Huta. Zaprojektowane i zbudowane od podstaw robotnicze miasto. XVIII dzielnica Krakowa. To tu, w podziemnych schronach, mieszkają ci, którzy przetrwali nuklearną apokalipsę. Każdy dzień oznacza dla nich walkę, każdy miesiąc przynosi nowe zagrożenia. Wśród strzępów cywilizacji przeżycie kolejnego roku zakrawa na cud.

Zdradzeni i zmuszeni do ucieczki mieszkańcy Nowej Huty wyruszają na poszukiwanie mitycznego raju Kombinatu. Nie wiedzą jeszcze, że z niedostępnego dla nich centrum Krakowa nadciąga przerażająca horda, która odmieni znany im świat.

Jednak to śmiertelne niebezpieczeństwo okaże się tylko tłem dla piekła, które ludzie niezmiennie gotują sobie sami nawzajem.

0 Paweł Majka

Zamknij

Wybierz metodę płatności