ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Balsam dla duszy walczącej z rakiem (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Jack Canfield, Mark Victor Hansen, David Tabatsky
Okładka książki/ebooka Balsam dla duszy walczącej z rakiem

Okładka książki Balsam dla duszy walczącej z rakiem

Okładka książki Balsam dla duszy walczącej z rakiem

Okładka książki Balsam dla duszy walczącej z rakiem

Wydawnictwo:
Dom Wydawniczy REBIS
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Druk:
oprawa miękka
Dla tych wszystkich, którzy znaleźli się w „klubie chorych na raka” – zarówno tych, którzy go pokonali, jak i ich bliskich – wszystkie opowieści w tej książce to coś więcej niż wspaniałe, poruszające, a czasami zabawne historie. Docierają one na wiele sposobów do najgłębszych zakamarków naszego serca, tam, gdzie znajdują się strach i nadzieja.
Jonathan Alter,
„Newsweek”

           

Ja sam usłyszałem te przerażające słowa: „Ma pan raka” i dlatego opowiadania tych, którzy podobnie jak ja wyszli zwycięsko z tej choroby, dały mi i mojej rodzinie tak potrzebną nadzieję. Ta książka to cudowne źródło otuchy dla wszystkich zmagających się z nowotworem.
Doug Ulman,
trzykrotnie wyleczony z raka, przewodniczący i dyrektor wykonawczy Lance Armstrong Foundation

           

Balsam dla duszy walczącej z rakiem... - grupa wsparcia, którą możesz wziąć do ręki.

Te intymne opowieści to lektura obowiązkowa dla każdego, na którego życiowej drodze stanął nowotwór. W książce zebrano doświadczenia osób chorych na raka, ich bliskich, przyjaciół a także lekarzy i pielęgniarek – począwszy od pierwszej diagnozy i konieczności poinformowania o tym bliskich i otoczenia, po relacje o tym, w jaki sposób choroba zmieniła ich życie zawodowe i prywatne.

Książkę uzupełniają pełne szczerości zapiski chorej na raka Elizabeth Bayer zatytułowane To tylko słowo. Mądre i wnikliwe obserwacje Elizabeth mogą mieć ogromną wartość dla każdego –zarówno pacjentów, jak i przedstawicieli personelu medycznego – kto musi zmierzyć się z przerażającą rzeczywistością choroby nowotworowej.
Becky Natrajan,
lekarz medycyny"

          

0 Jack Canfield, Mark Victor Hansen, David Tabatsky

Zamknij

Wybierz metodę płatności