ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Anatomia władzy (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Eryk Mistewicz, Michał Karnowski
Okładka książki/ebooka Anatomia władzy

Okładka książki Anatomia władzy

Okładka książki Anatomia władzy

Okładka książki Anatomia władzy

Wydawnictwo:
Czerwone i Czarne
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
304
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

E-book nie zwiera fotokodów, jedynie wersja drukowna książki.

Anatomia władzy to pierwsza książka wideo w Polsce. Książka do czytania i oglądania przez telefon komórkowy. Obok tekstu znajdują się małe kwadraciki. To fotokody. Potrafi je czytać każda komórka. Wystarczy najechać obiektywem komórki na fotokod i wyświetlą się na ekranie telefonu materiały filmowe.

W ten sposób przenosimy się w gorącą atmosferę kampanii wyborczych, sporów PR-owców i ludzi marketingu. Możemy zobaczyć fragmenty przedwyborczych debat, o których rozmawiają autorzy książki. Wchodzimy za kulisy kampanii. Oglądamy wypowiedzi Aleksandra Kwaśniewskiego i Lecha Wałęsy, Silvio Berlusconiego, Janusza Palikota, Romana Giertycha i wielu innych.

Trafiamy na obrady komisji hazardowej i komisji ds. Rywina. Oglądamy ustawki polityków z mediami Kazimierza Marcinkiewicza, Donalda Tusca, Nicolasa Sarkozy`ego, Baracka Obamy, Tony`ego Blaira i wielu innych. Poznajemy tajniki i najnowsze trendy w marketingu, Pr i komunikacji medialnej. Dowiadujemy się, jak przygotowywani są liderzy, aby porywać tłumy.

0 Eryk Mistewicz, Michał Karnowski

Zamknij

Wybierz metodę płatności