ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Tajemna broń Boga (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Merlin R. Carothers
Wydawnictwo:
Wydawnictwo Esprit
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
168
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

Zycie nie jest łatwe. Nieodłacznie wiaza sie z nim problemy, stres i owszem tragedie. Lecz co, jesli Bóg uczynił radosc dostepna kazdemu, niezaleznie od innych ludzi i spraw? Co, jesli On chce dac nam szczescie wieksze niz wszystko, co kiedykolwiek nas spotkało? Co, jesli wam powiem, ze tak własnie jest? Boza radosc jest potezna. Jest taka dlatego, ze to tajna bron Stwórcy.

 /fragment/

Kolejna po Mocy uwielbienia książka Merlina R. Carothersa. Tym razem autor pokazuje nam, w jaki sposób, mimo życiowych niepowodzeń i trudności, wypełnić serce radością, którą ofiarował nam Jezus. Ta książka jest doskonałą receptą na prawdziwy pokój w sercu. Odwołując się do słów Pisma Świętego oraz własnych doświadczeń, Carothers udowadnia, że Bóg posługuje się darem radości po to, żeby osiągnąć swoje najwyższe cele. Chce, aby wszyscy ludzie poznali w Jezusie swojego Zbawcę.

Merlina R. Carothers - popularny autor bestsellerów dotyczących życia duchowego. Jego książki zostały przetłumaczone na 58 języków i wydrukowane w nakładzie przekraczającym 17 milionów egzemplarzy.

0 Merlin R. Carothers

Zamknij

Wybierz metodę płatności