Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Sprzedaj DROŻEJ swoje mieszkanie! 4 kroki do sukcesu w negocjacjach z kupującym (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Witold Anusz
Okładka książki/ebooka Sprzedaj DROŻEJ swoje mieszkanie! 4 kroki do sukcesu w negocjacjach z kupującym

Okładka książki Sprzedaj DROŻEJ swoje mieszkanie! 4 kroki do sukcesu w negocjacjach z kupującym

Okładka książki Sprzedaj DROŻEJ swoje mieszkanie! 4 kroki do sukcesu w negocjacjach z kupującym

Okładka książki Sprzedaj DROŻEJ swoje mieszkanie! 4 kroki do sukcesu w negocjacjach z kupującym

Wydawnictwo:
The Black Horse
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Czas nagrania:
1 godz. 26 min.
Czyta:
Witold Anusz
Audiobook
Audiobook w mp3
 „Sprzedaj DROŻEJ swoje mieszkanie! 4 kroki do sukcesu w negocjacjach z kupującym” prezentuje przede wszystkim techniki negocjacyjne, które zdecydowanie zwiększają prawdopodobieństwo uzyskania pożądanej ceny. Opracowanie zdradza również sekret, którego stosowanie w praktyce aż 4-ro krotnie zwiększa szanse na uzyskanie pożądanej ceny i warunków.

Ale temat ceny sprzedawanego mieszkania  to tylko jeden z wielu obszarów negocjacji. Negocjacje to kluczowa umiejętność dla każdego człowieka. Bez względu na to, kim jesteś negocjujesz przynajmniej kilka, kilkanaście razy dziennie, np.: kto ma wyjść z psem lub kto ma wynieść śmieci. :) Jeżeli działasz w biznesie negocjujesz przynajmniej kilkadziesiąt razy dziennie, bo każda Twoja zawodowa rozmowa zawiera aspekty negocjacji.

„Sprzedaj DROŻEJ swoje mieszkanie!” pokazuje 4 kroki do skutecznych negocjacji w sprawie ceny mieszkania. Wyjaśnia, jak się skutecznie przygotować, jak poszukiwać potencjalnego Kupującego i jak poprowadzić rozmowę. Ale kluczowym punktem jest przestrzeganie zasad obowiązujących w negocjacjach systemowych i stosowanie technik, które pomoga Ci uzyskac to, co chcesz wynegocjować.

 

Autor:

Witold Anusz to Negocjator, Trener i Ekspert ds. Negocjacji. Działając ponad 20 lat w biznesie, przeprowadził ok 13.000 rozmów negocjacyjnych. Głównie w obszarach sprzedaży i negocjacji. Jest miłośnikiem i pasjonatem negocjacji systemowych. Przeprowadził ponad 1200 dni warsztatowych z zakresu negocjacji i sprzedaży. Wyszkolił kilka tysięcy handlowców. Z pewnością nie powie wszystkiego, co wie w ciągu, tego krótkiego nagrania, ale z na pewno wie, co mówi. Zapraszamy do zakupu.

0 Witold Anusz

Zamknij

Wybierz metodę płatności