ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Odczytywanie aury dla początkujących (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Richard Webster
Okładka książki/ebooka Odczytywanie aury dla początkujących

Okładka książki Odczytywanie aury dla początkujących

Okładka książki Odczytywanie aury dla początkujących

Okładka książki Odczytywanie aury dla początkujących

Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
192
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi
Jeśli w chwilach radości lub podekscytowania widzisz wokół kogoś jasną, żółtą poświatę, a w chwilach złości brunatnoczerwoną mgiełkę, oznacza to, że widzisz aurę tej osoby.

Aura, czyli świetlista otoczka wibrująca wokół ciała każdego człowieka – to nic innego, jak fizyczny przejaw jego duszy – może ona dostarczyć wielu informacji na temat danej osoby. Energia przepływająca przez aurę stanowi odbicie osobowości, stylu życia, myśli i emocji, a także zawiera pełny zapis jej przeszłości, teraźniejszości, a nawet przyszłości. Analizując wygląd i kolor aury, można poznać ogólną postawę życiową, charakter, chwilowy nastrój, pragnienia oraz aktualny stan zdrowia człowieka.

Teraz możesz nauczyć się widzieć tę energię, która emanuje zarówno od ciebie, jak i innych ludzi. Dowiesz się, jak wyczuwać aurę, jak widzieć jej kolory i interpretować ich znaczenie. Jeśli zaś nauczysz się odczytywać aurę to, między innymi, będziesz cieszyć się lepszym zdrowiem oraz nauczysz się stymulować swoje czakry. Widzenie aury innych ludzi umożliwi także odczytanie ich intencji wobec ciebie. Będziesz wiedzieć, czy znajdujesz się w otoczeniu osób z pozytywnym nastawieniem, czy może tzw. „wampirów energetycznych”, dzięki czemu poprawisz swoje relacje z ludźmi.
Poznaj potężne źródło informacji na temat aury i jej znaczenia dla zdrowia i sukcesu.
0 Richard Webster

Zamknij

Wybierz metodę płatności