ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Niezła jazda (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Irvine Welsh
Okładka książki/ebooka Niezła jazda

Okładka książki Niezła jazda

Okładka książki Niezła jazda

Okładka książki Niezła jazda

Wydawnictwo:
Burda Książki
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
432
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

Dzika komedia stworzona z niezwykle mrocznego tworzywa.

Tylko nieczuły czytelnik nie da się uwieść jej sprośnemu czarowi.

Sunday Telegraph

Słodki Terry Lawson kobieciarz, diler, gwiazdor porno i taksówkarz, niepoprawny mizogin, który jest także, co dziwne, przyzwoity oto główny bohater jak do tej pory najzabawniejszej książki Irvinea Welsha.

Czy Terry będzie w stanie odkryć, co się stało z zaginioną pięknością Jinty Magdalen i uchronić jej kochanka, wiejskiego filozofa i jednocześnie duże dziecko, Małego Jontyego, przed więzieniem?

Czy pozna prawdziwe motywy pozbawionego skrupułów amerykańskiego biznesmena i gwiazdy reality show, Ronalda Checkera?

I, co najważniejsze, czy Terry będzie w stanie prowadzić normalne życie po tym, jak straszliwe wydarzenie pozbawiło go jego żywiołowego maskulinizmu, i czy nowa fascynacja grą w golfa pomoże mu żyć bez niezłej jazdy?

Zapnijcie więc pasy, bo ta droga z całą pewnością będzie dość wyboista!

W Niezłej jeździe Welsh wraca na stare śmieci do Edynburga, pozostawiając nas w rękach jednej ze swych najbardziej przekonujących i lubianych postaci, Słodkiego Terryego Lawsona, oraz wprowadzając kolejnego bohatera, któremu również jest pisany status kultowy Małego Jontyego, najfartowniejszego gościa na świecie.

Bez wątpienia najsłynniejszy żyjący przedstawiciel tak zwanej ekskrementalnej wizji życia nurtu, który uprawiali James Joyce, Swift, Ben Jonson i Chaucer. Pisarze, którzy badali znaczenie ludzkiej egzystencji przez pryzmat nocnika.

The Times

0 Irvine Welsh

Zamknij

Wybierz metodę płatności