ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Nazistki (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Paul Roland
Okładka książki/ebooka Nazistki

Okładka książki Nazistki

Okładka książki Nazistki

Okładka książki Nazistki

Wydawnictwo:
Świat Książki
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
272
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

Naziści wierzyli, że ich misją jest maskulinizacja życia w Niemczech. Hermann Goering kazał kobietom złapać się za garnki, szufelkę i miotłę, a potem znaleźć męża, jednak wiele z nich aktywnie uczestniczyło w mordach i torturach.

Książka opisuje życie tamtych kobiet począwszy od szkół dla żon, poprzez członkostwo w Lidze Niemieckich Dziewcząt i udział w aryjskim programie rozrodczym o nazwie Lebensborn, a skończywszy na domach uciech nadzorowanych przez służbę bezpieczeństwa skupiając się na tych, które pośród wszechobecnego chaosu i śmierci walczyły o władzę i wpływy.

Paul Roland jest autorem ponad trzydziestu książek, w tym pozycji takich jak Hauntings, Naziści i okultyzm: ciemne moce III Rzeszy , Na tropie tajemnicy , In the Minds of Murderers, Najsłynniejsze duchy świata czy The Crimes of Jack the Ripper. Paul Roland współpracuje jako niezależny felietonista i recenzent z licznymi brytyjskimi czasopismami, a jego teksty regularnie pojawiają się na łamach Mail on Sunday, Kerrang! oraz Total Film.

0 Paul Roland

Zamknij

Wybierz metodę płatności