ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Leniwa niedziela. Taniec z przeszłością (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Karolina Monkiewicz-Święcicka
Okładka książki/ebooka Leniwa niedziela. Taniec z przeszłością

Okładka książki Leniwa niedziela. Taniec z przeszłością

Okładka książki Leniwa niedziela. Taniec z przeszłością

Okładka książki Leniwa niedziela. Taniec z przeszłością

Wydawnictwo:
Świat Książki
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
272
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

Debiutancka powieść obyczajowa z domieszką sensacji. Historia rodzinna i tajemnica, rozwikłana dzięki kontrowersyjnej psychologicznej metodzie ustawień Hellingera.

Bohaterki Renata, jej córka Magda i wnuczka Aniela, obecnie maturzystka nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo ich życie naznaczone jest losami przodków. Po śmierci swej matki Renata odnajduje pamiętnik syberyjskich zesłańców. Wkrótce wnuczka Aniela, entuzjastka psychologii, postanawia wziąć udział w kontrowersyjnej terapii rodzinnej, znanej jako ustawienia Hellingera. Na terapię idzie z Renatą i obie doznają dziwnych uczuć, których tajemnica kryje się w rodzinnej przeszłości, opisanej również w pamiętniku. Pomysłowe, sugestywne i dające do myślenia.

Karolina Monkiewicz-Święcicka (ur.1975 ) - jest socjologiem i tłumaczką z wykształcenia, dziennikarką z zawodu, a pisarką z zamiłowania. Pisała m.in. dla Przeglądu, Twojego Stylu, Zwierciadła, Mitteldeutsche Zeitung, Newsweeka. Jest autorką napisanej wspólnie z Jackiem Santorskim książki "Wskazówki. Poradnik na czas przełomu" (2009), zbioru bajek terapeutycznych "Baśniowe Mikstury" (2011) oraz thrillera psychologicznego "Lalki" (2011).

0 Karolina Monkiewicz-Święcicka

Zamknij

Wybierz metodę płatności