ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Krucjata (#1). Krucjata. Tom 1 (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Eugeniusz Dębski
Okładka książki/ebooka Krucjata (#1). Krucjata. Tom 1

Okładka książki Krucjata (#1). Krucjata. Tom 1

Okładka książki Krucjata (#1). Krucjata. Tom 1

Okładka książki Krucjata (#1). Krucjata. Tom 1

Wydawnictwo:
Fabryka Słów
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
432
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

Science fiction i fantasy w jednym. Eugeniusz Dębski, twórca . przewrotnych przygód rycerza Hondelyka zwanego Xameleonem, po raz kolejny zabiera Cię w fantastyczną podróż. A nawet w dwie podróże jednocześnie.

Pierwsza rozpoczyna się w roku 2708, kiedy nieliczni Ziemianie żyją w postępującej stagnacji. Impulsem do odrodzenia ludzkiej aktywności ma być wyprawa w kosmos. Współcześni nie są jednak w stanie podołać jej trudom. Dlatego na pokład Gwiezdnego Szamana wchodzą osoby przywrócone do życia, które pod koniec XX wieku poddano hibernacji. A są wśród nich... Walt Disney i Bruce Lee.

Druga wyprawa zawiedzie Cię do krainy fantasy, w której przestała działać magia. Udasz się tam wraz z Magiem Waltanem, który niespodziewanie utracił moc i śmiałkami, którym nie zdążył pomóc w pozbyciu się uciążliwych niedoskonałości.

Co łączy obie wyprawy? Załoga Gwiezdnego Szamana - aby odegnać nudę i monotonię kosmicznej podróży - postanawia nakręcić film ze swoim udziałem. To właśnie historia o wyprawie Waltana.

Sztukmistrz Dębski pomysłowo splata oba wątki, żongluje motywami, mnoży pytania i niedopowiedzenia.

0 Eugeniusz Dębski

Zamknij

Wybierz metodę płatności