ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Forever i zawsze (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Jasinda Wilder
Wydawnictwo:
Amber
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
229
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

Ty ze mną wszędzie...
Ja z tobą zawsze...


Poznali się na obozie plastycznym. Zakochali. Rozjechali. Teraz mają po dwadzieścia lat. Wiele przeszli. Są rozdzieleni, ale śnią o sobie i piszą listy... Czy to wystarczy, żeby dalej razem szli przez życie?

Caden z Detroit:
"Ever Eliot... Poznałem ją na obozie plastycznym, jeszcze w liceum. Na początku zamieniliśmy tylko parę słów, ale od razu poczułem, że jesteśmy dla siebie. Pamiętam, jak razem malowaliśmy jezioro, a potem swoje portrety... Kiedy obóz się skończył, rozjechaliśmy się, każde w swoją stronę. Ale już nie chcieliśmy o sobie zapomnieć. To Ever i jej listy pomogły mi przetrwać po tym, co się stało z moją rodziną..."

Ever z Bloomfield:
"Caden Monero... Mój przyjaciel. Mój jedyny przyjaciel. Co z tego, że na odległość? W moim pochrzanionym świecie nie mam nikogo innego, na kogo mogłabym liczyć. Wiele przeszedł, a ja dobrze go rozumiem, bo też dostało mi się od losu. Bardzo chciałam go pocieszyć, ogrzać. Po obozie każde z nas wróciło do swojego życia. I myśleliśmy, że tak już zostanie. Nie zostało. Kiedy przychodziła noc, śniliśmy się sobie. I wtedy byliśmy razem. W tych snach i w tych listach..."

0 Jasinda Wilder

Zamknij

Wybierz metodę płatności