ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Dieta przyspieszająca metabolizm (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Haylie Pomroy
Okładka książki/ebooka Dieta przyspieszająca metabolizm

Okładka książki Dieta przyspieszająca metabolizm

Okładka książki Dieta przyspieszająca metabolizm

Okładka książki Dieta przyspieszająca metabolizm

Wydawnictwo:
Burda Książki
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
302
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

To nie jest jeszcze jedna bezsensowna dieta. To potwierdzona medycznie metoda stosowania pożywienia jako lekarstwa w zwalczaniu otyłości, leczeniu chorób przewlekłych oraz naprawie źle działającej przemiany materii. Dzięki latom doświadczenia zawodowego Haylie połączonym z jej mądrością powstała wyjątkowo smaczna dieta, która przynosi rewolucyjne efekty.

Doktor Jacqueline Fields

Właścicielka klinik w Beverly Hills, Burbank, Irvine i Fort Collins, specjalistka do spraw żywienia Haylie Pomroy cieszy się wielkim szacunkiem w Hollywood i w środowisku medycznym dzięki swojej umiejętności doprowadzenia do szybkiej i zdrowej utraty wagi. Na jej imponującej liście klientów znalazły się takie znane postacie, jak Jennifer Lopez, Reese Witherspoon, Cher, Raquel Welch i Robert Downey jr.

Regularnie występuje w programach telewizji NBC Extra i Access Hollywood, a także na łamach czasopism Marie Claire, People, Star i innych. Haylie jest wiceprezesem do spraw badań klinicznych i rozwoju w East West Essentials, doradcą do spraw żywienia, zarejestrowaną konsultantką zdrowego życia i doradcą z zakresu medycyny holistycznej.

0 Haylie Pomroy

Zamknij

Wybierz metodę płatności