ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Animacja czasu wolnego (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Jakub B. Bączek
Wydawnictwo:
Stageman Polska
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
96
     PDF

ANIMACJA CZASU WOLNEGO
Praktyczny podręcznik dla animatorów


Jest to pierwszy e-book w Polsce, który jest gotowym zbiorem scenariuszy animacyjnych, gier i zabaw dla dzieci, młodzieży i dorosłych, pomysłów na show wieczorne w hotelach oraz form animacyjnych na plaży czy przy basenie. E-book opisuje pokrótce teorię animacji i wprowadzenie w jej poszczególne dziedziny, ale
w 80% składa się z gotowych pomysłów animacyjnych. Jest więc jak znalazł dla osób, które rozpoczynają pracę w animacji lub dla tych, które szukają nowych inspiracji.

Animacja czasu wolnego to rozwijająca się gałąź turystyki, ale także pedagogiki i psychologii. E-book podejmuje kwestie zagospodarowania czasu wolnego turystów jako pierwszy w kraju. Stanowi on przydatne źródło informacji dla nauczycieli, pedagogów, animatorów, konferansjerów, pracowników turystyki
i domów kultury, a także rodziców. Jest niezbędną pozycją w zbiorach uczelni turystycznych, pedagogicznych i aktorskich!!!

Poruszane kwestie:
- teoria animacji czasu wolnego
- mechanizmy postępowania w sytuacji zabawy
- animacja all-round
- animacja dzieci i młodzieży
- animacja dorosłych
- animacja sportowa
- public-relations w turystyce
- podstawy reklamy w turystyce
- PONAD 200 GIER I ZABAW ANIMACYJNYCH!

KILKANAŚCIE GOTOWYCH SCENARIUSZY DLA ANIMATORÓW, KONFERANSJERÓW I PROWADZĄCYCH IMPREZY!

Jakub B. Bączek

Jakub B. Bączek jest najpopularniejszym szkoleniowcem animatorów czasu wolnego i psychologii eventów w Polsce. Jako pionier tych kierunków, budował standardy, na których wzorują się biura podróży i firmy eventowe. Doświadczenia do pracy animacyjnej i eventowej czerpał m.in. w takich miejscach jak Majorka, Szwajcaria, Tunezja, Turcja, Niemcy, Kreta, Rodos czy Jamajka. Jest autorem licznych publikacji z zakresu eventów, animacji, sportu, psychologii, marketingu i pedagogiki, w tym czterech książek: "Piłka siatkowa kobiet" (2005), "Podręcznik animatora czasu wolnego" (2008), "Animacja czasu wolnego" (wydanie 5. ukazało się w 2011 roku), "Psychologia eventów" (2011).

Jakub B. Bączek jest cenionym specjalistą, zarówno w kręgach akademickich, jak i w europejskiej branży animacyjnej. Za swoją działalność otrzymał w 2010 roku tytuł "Mecenasa Zdrowia". Jest praktykiem, na jego odczytach, wykładach i praktycznych szkoleniach pojawiają się zainteresowani z całej Europy. Znany jest z nieszablonowości i nietypowych metod przekazywania wiedzy. Z kursantami porozumiewa się w 7 językach obcych, a jego publikacje przetłumaczono już na 4 z nich.
Prywatnie interesuje się siatkówką i kulturą czeską.

0 Jakub B. Bączek

Zamknij

Wybierz metodę płatności