ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

ABC VAT-u 2013 (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Włodzimierz Markowski
Wydawnictwo:
Marcus
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
441
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

E-book "ABC VAT-u" jest ścisłym odwzorowaniem wydania drukowanego, wydanie VII, stron 422. Doskonały, przystępnie napisany poradnik podatnika VAT . Zastosowano w nim nowatorskie połączenie przepisów nowej ustawy o VAT, rozporządzeń wykonawczych oraz obszernych omówień i komentarzy, wzory faktur, deklaracji i druków vat.

Prowadzisz firmę? Jesteś lub będziesz vatowcem?

Ja wiem, jak trudno połapać się w masie zmieniających się bez przerwy przepisów.

Jeśli chciałbyś czuć się pewnie w tym temacie, w ABC VAT-u znajdziesz kompendium przepisów ustawy i rozporządzeń vatowskich wraz z kompletem wzorów faktur, ewidencji i deklaracji. Wszystkie najważniejsze przepisy opatrzone zostały obszernymi komentarzami i przykładami.

W książce zastosowany został rewelacyjny system łączenia tej samej tematyki: przepis ustawy podany jest czcionką normalną + przepis z rozporządzenia kursywą + komentarze uwzględniające także najbardziej istotne interpretacje podatkowe, orzeczenia sądów administracyjnych i SN, drukowane dla odróżnienia od tekstu przepisów na szarym tle. Dzięki temu każdy temat omówiony jest kompleksowo i nie musisz już szukać w innych opracowaniach.

0 Włodzimierz Markowski

Zamknij

Wybierz metodę płatności