ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Własny biznes - jak dojść do sukcesu? Praktyczny poradnik właścicieli firm i szefów zespołów (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Woźniak-Tomczak Marta
Okładka książki/ebooka Własny biznes - jak dojść do sukcesu? Praktyczny poradnik właścicieli firm i szefów zespołów

Okładka książki Własny biznes - jak dojść do sukcesu? Praktyczny poradnik właścicieli firm i szefów zespołów

Okładka książki Własny biznes - jak dojść do sukcesu? Praktyczny poradnik właścicieli firm i szefów zespołów

Okładka książki Własny biznes - jak dojść do sukcesu? Praktyczny poradnik właścicieli firm i szefów zespołów

Wydawnictwo:
Bernardinum
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
124
Druk:
oprawa miękka

„Nie zdobywa się szczytów przebojem, bo potem szybko się z nich spada. Jeśli nie umiałeś wejść sam na wysoką górę (tylko życie Cię tam podwiozło), nie licz, że będziesz umiał z niej zejść bez szwanku”. Świetna książka Marty Woźny-Tomczak powstała w oparciu o wiedzę i doświadczenia biznesowe autorki. Prawdziwy przewodnik praktyczny dla młodych nie metryką, ale merytoryką ludzi biznesu. Marta Woźny-Tomczak z optymizmem i humorem pokazuje, jak osiągnąć sukces, zachęcając tym samym do rozwoju osobistego, bo to właśnie on warunkuje powodzenie. Autorka wciąga czytelnika w systematyczne wykonywanie ćwiczeń, dzięki czemu już podczas lektury uruchamia mechanizmy pracy nad sobą i pomaga postawić ten pierwszy krok, którym jest podjęcie decyzji... Jakiej? Przekonacie się sami, kiedy już przeczytacie i przeanalizujecie Wasze odpowiedzi!


MARTA WOŹNY-TOMCZAK

Właścicielka firmy rekrutacyjno-szkoleniowej Personia, założonej w 2008 r. Prowadzi headhunterskie procesy rekrutacyjne o ogólnopolskim i międzynarodowym zasięgu. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie sprzedażowe. Prowadzi sesje coachingu biznesowego i osobistego, pracuje jako trener dla firm z sektora MSP i globalnych korporacji. Świetnie opowiada o zatrudnianiu ludzi, o sukcesach, a także o błędach popełnianych przez przedsiębiorców i menedżerów podczas prowadzenia biznesów. Jest autorką poczytnego bloga www.JakProwadzicWlasnaFirme.pl

0 Woźniak-Tomczak Marta

Zamknij

Wybierz metodę płatności