ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Ukochany z piekła rodem (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Alek Rogoziński
Okładka książki/ebooka Ukochany z piekła rodem

Okładka książki Ukochany z piekła rodem

Okładka książki Ukochany z piekła rodem

Okładka książki Ukochany z piekła rodem

Wydawnictwo:
Melanż
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
272
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

Nowa seria książek kryminalnych

Popularna autorka romansów podczas wakacji w Zakopanem poznaje przystojnego fotografa. Szybko zostaja para. Pisarka, przezywa u boku sporo młodszego kochanka upojne chwile. Jest pewna, ze spotkała mezczyzne swojego zycia. Nie wie, ze jej ukochany nie ma czystych intencji i... szybko spotka go za to kara!

Ukochany z piekła rodem to poczatek serii kryminałów, których bohaterkami sa: Joanna, znana romansopisarka, i jej menedzerka Betty. Juz jesienia ukaże się kolejna ksiazka o ich przygodach Morderstwo na Korfu.

O autorze

1 Alek Rogoziński

Alek Rogoziński - adebiutował w 2015 roku kryminałem Ukochany z piekła rodem, za który zdobył pierwsze miejsce na liście bestsellerów
kryminalnych Empik.com. Dwie jego powieści, Jak Cię zabić, kochanie? i Do trzech razy śmierć, zostały nominowane w prestiżowym plebiscycie Książka Roku portalu Lubimyczytać.pl. Trzykrotny zwycięzca plebiscytu Zbrodnia z przymrużeniem oka: w 2017 roku za powieść Lustereczko, powiedz przecie, w 2018 roku za Zbrodnię w wielkim mieście oraz w 2019 roku za książkę Raz, dwa, trzy... giniesz ty!, którą wystawiono na deskach Teatru Druga Strefa.

Autor marzy o tym, by zwiedzić cały świat, a potem zamieszkać na jednej z wysp na Morzu Śródziemnym i pisać, pisać i pisać...

Zamknij

Wybierz metodę płatności