Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Telefonia VoIP. Multimedialne sieci IP (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Marek Bromiński
Okładka książki/ebooka Telefonia VoIP. Multimedialne sieci IP

Okładka książki Telefonia VoIP. Multimedialne sieci IP

Okładka książki Telefonia VoIP. Multimedialne sieci IP

Okładka książki Telefonia VoIP. Multimedialne sieci IP

Wydawnictwo:
BTC
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Druk:
oprawa miękka

Monografia poświęcona systemowi H.323, który jest podstawą współczesnych telekomunikacyjnych sieci multimedialnych, w tym telefonii VoIP. Autor przygotował kompleksowy opis zagadnień związanych z tym systemem, oparty na odpowiednich normach i zaleceniach. Powoduje to, że czytelnik otrzymuje rzetelne kompendium wiedzy na temat budowy, sposobu działania i konfiguracji nowoczesnych sieci multimedialnych.
Niebagatelną zaletą ksiązki są duże - co niezbyt często zdarza się w literaturze technicznej - umiejętności beletrystyczne autora. Dzięki nim mocno sformalizowane opisy skomplikowanych zagadnień technicznych są łatwe w przyswojeniu, a miejscami bawią, dostarczając jednocześnie czytelnikowi rzetelnych informacji.
Książka jest zalecana jako podręcznik dla studentów wydziałów elektroniki, telekomunikacji i informatyki wyższych uczelni, a także osób zajmujących się telekomunikacją zawodowo.

Dr inż. Marek Bromirski jest autorem programów i wykładowcą Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych w Instytucie Łączności, prowadzi również kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce z zakresu telekomunikacji. Jest autorem ponad 80 referatów i prezentacji na konferencjach naukowych w kraju i za granicą. Członek Rady Programowej warsztatów IFIP Workshop on Performance Modelling and Evaluation of ATM & IP Networks.

0 Marek Bromiński

Zamknij

Wybierz metodę płatności