Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Poszukiwacze talizmanów, tom I: Talizman Słońca (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Piotr Trąbski
Okładka książki/ebooka Poszukiwacze talizmanów, tom I: Talizman Słońca

Okładka książki Poszukiwacze talizmanów, tom I: Talizman Słońca

Okładka książki Poszukiwacze talizmanów, tom I: Talizman Słońca

Okładka książki Poszukiwacze talizmanów, tom I: Talizman Słońca

Wydawnictwo:
Wydawnictwo Psychoskok
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
482
3w1 w pakiecie:
     PDF
     ePub
     Mobi


Fascynuje Cię "Harry Potter", "Władca Pierścieni", "Wiedźmin" oraz inne powieści fantasy? Sięgnij po trylogię  "Poszukiwacze talizmanów "

Kiedy bogowie ukształtowali wspaniały świat, swoją potężną moc tworzenia zaklęli w trzech magicznych talizmanach. Pewien stary czarodziej schował je w różnych miejscach, aby nie trafiły w niepowołane ręce. Po latach pojawia się jednak nikczemny, żądny władzy czarnoksiężnik o wilczym obliczu, który pragnie zniszczyć świat, po czym zbudować go tak, aby rządził w nim niepodzielnie, szerząc zło i śmierć. Do tego potrzebuje mocy talizmanów, więc za wszelką cenę pragnie je odnaleźć. Wtedy do akcji wkracza trójka niezwykle odważnych i zdecydowanych na wszystko dzieciaków oraz rezolutny gnom. Muszą odnaleźć magiczne przedmioty przed demonem zła i uratować świat. ZACZYNA SIĘ ŚMIERTELNIE NIEBEZPIECZNY WYŚCIG, W KTÓRYM STAWKĄ JEST ŻYCIE WSZYSTKICH ISTOT.

Przenieś się w świat czarnoksiężników, smoków, rycerzy i demonów. Poznaj niezwykle odważne dzieciaki: Klarę, Cezarego i Janusa oraz ich oddanego przyjaciela – gnoma Sprzeczka i wraz z nimi wyrusz w niezwykle fascynującą i barwną podróż w najodleglejsze zakątki czarodziejskiego świata. Poznaj smak wspaniałej przygody, najprawdziwszej przyjaźni i niesamowitego męstwa. Wyrusz w największą podróż swojego życia, która na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Daj się ponieść przygodzie, o której skrycie marzysz w ciszy własnego pokoju. Pomóż bohaterom uratować świat i pokonać zło. Nie pozostawaj w tyle, bo już CAŁA POLSKA SZUKA TALIZMANÓW!

0 Piotr Trąbski

Zamknij

Wybierz metodę płatności