Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Osobiste symbole sukcesu. Praktyczna magia sigili (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Frater U.D.
Okładka książki/ebooka Osobiste symbole sukcesu. Praktyczna magia sigili

Okładka książki Osobiste symbole sukcesu. Praktyczna magia sigili

Okładka książki Osobiste symbole sukcesu. Praktyczna magia sigili

Okładka książki Osobiste symbole sukcesu. Praktyczna magia sigili

Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
152
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi
To klasyczne dzieło jest najlepszym wprowadzeniem do zagadnienia tworzenia osobistych symboli sukcesu – magicznych sigili i od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem wśród magów na całym świecie – teraz dostępne także polskim magom. To najbardziej rozbudowy zestaw bardzo prostych instrukcji do tworzenia osobistych magicznych symboli sukcesu, które – zarówno kompletnym nowicjuszom, jak i doświadczonym praktykom – dają możliwość pracy z potęgą deklaracji Woli, rozwinięcia posiadanych umiejętności, zwiększenia skuteczności wykonywanych operacji magicznych oraz osiągania sukcesów we wszelkich życiowych dziedzinach.

Magia sigili to jedna z najskuteczniejszych i najbardziej wydajnych dyscyplin magicznych. Może być uprawiana bez konieczności przeprowadzania skomplikowanych rytuałów i używania niespotykanych akcesoriów. Jest daleka od filozoficznych założeń i dogmatów, a przede wszystkim bardzo łatwa i szybka do nauczenia. Książka prezentuje miedzy innymi: teorię sigili według Austina Osmana Spare’a; pokazuje jak aktywować sigile podczas magicznego transu; przedstawia różne metody tworzenia sigili na przykład za pomocą alfabetu pragnień, zaklęć mantrycznych czy planetarnych kamei.

Naucz się tworzyć potężne symbole sukcesu i korzystaj z ich mocy każdego dnia!

Frater U∴D∴ to najsłynniejszy europejski znawca magii praktycznej i współczesny pisarz okultystyczny. Napisał ponad trzydzieści książek. Jest także tłumaczem na język niemiecki prac m. in. Petera Carrolla i Ramseya Dukesa oraz Księgi kłamstw Aleistera Crowleya.
0 Frater U.D.

Zamknij

Wybierz metodę płatności