Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Opinie czytelników - Język C# w praktyce. Kurs video. Przetwarzanie danych zewnętrznych (9)

5

2019-04-12
bez podpisu
Przyjazna forma i mnóstwo użytecznych informacji
2019-04-11
bez podpisu
Nie jest to pozycja dla każdego, jednak z odpowiednią wiedzą, według mnie, ten videobook to potężne narzędzie. Trzeba zrozumieć, że autor nie daje nam pełnych rozwiązań i szablonów, a wiedzę dzięki której sami będziemy mogli dane problemy rozwiązać. Jak dla świetna pozycja.
2019-04-11
Maniusz
Gdyby tak każdy autor miał taki głos jak w ocenianym kursie! Świetnie przygotowany materiał. Pod względem technicznym absolutnie nie można się przyczepić. Głośność przez cały kurs utrzymuje się na tym samym poziomie, fragmenty kodu są przybliżane (zoom ekranu) przez co obraz jest czytelny na każdym wyświetlaczu. Od razu zauważyłem, że autor jest wieloletnim wykładowcą. Mówi w sposób bardzo naturalny, zero tremy, pewność siebie i trzymanie myśli na uwięzi. Jest to ciekawa propozycja ze względu na wiele poruszanych wątków, mnie osobiście najbardziej zainteresował temat zabezpieczenia kryptograficznego dość szeroko opisany w tym szkoleniu. Na koniec jeszcze wspomnę o przemyślanej formie przekazywania wiadomości - każda lekcja kończy się zadaniem domowym, autor zmusza do intelektualnego wysiłku przez co mamy do czynienia z aktywną nauką a nie tylko monotonnym słuchaniem.
2019-04-11
bez podpisu
Ciekawa pozycja dla kogoś kto miał już wcześniej do czynienie z programowaniem. Przystępne wyjaśnienie różnych elementów języka C# wraz z ich zastosowaniem.
2019-04-11
bez podpisu
Bardzo dobry kurs. Zagadnienia w nim opisane są doskonale przedstawione i wyczerpują dane tematy.
2019-08-14
bez podpisu
Dobry kurs
2019-04-10
bez podpisu
Pomysł ciekawy, ale niestety mało merytorycznie.
2019-06-16
bez podpisu
Bardzo mało merytorycznie. Wszystko obok tematu. Nic na temat.