Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Opinie czytelników - Uczenie maszynowe z użyciem Scikit-Learn i TensorFlow (7)

6

2019-05-11
bez podpisu
Ta pozycja w bardzo przystępny sposób wprawadza to świata maszynowego uczenia. Jednocześnie od pierwszego rozdziału jest konkret. Pozytywne jest też to, że można poznać z grubsza najważniejsze metody modelowania, a od połowy książki mamy jeszcze 300 stron o sieciach neuronowych. Polecam!
2019-04-17
bez podpisu
Ta książka pomogła mi wejść w świat uczenia maszynowego. Gorąco polecam
2018-11-28
ArturK
Książka dobra ale są też kwiatki z tłumaczeniem (strona 63): HOUSING_PATH = os.path.join("zestawy danych", "mieszkania") HOUSING_URL = DOWNLOAD_ROOT + "datasets/housing/housing.tgz"
2018-08-31
bez podpisu
Chyba najlepsza książka w j polskim o uczeniu maszynowym, bardzo przystępna i zrozumiała dla początkujących
2019-03-12
bez podpisu
Bardzo dobra pozycja dla osób rozpoczynających przygodę z uczeniem maszynowym
2019-03-08
Ryszard
Autorowi udało się stworzyć wyjątkową pozycję na rynku książek do uczenia maszynowego. Po pierwsze, jest ona kompletna. Zawiera wszystkie obecnie istotne metody uczenia maszynowego w środowisku Pythona. Po drugie, przykłady algorytmów są wystarczająco dobrze skomentowane oraz wsparte niezbędnym aparatem matematycznym. Po trzecie, nie jest to książka dla początkujących programistów Pythona, ale składnia nie powinna sprawić dużych problemów dla tych, co mają solidne podstawy. Książka może być bardzo dobrym materiałem do samodzielnej nauki oraz jako podręcznik na kursach machine learning.
2019-05-10
bez podpisu
Absolutne must have dla początkujących i średnio zaawansowanych