ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Obca (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Diana Gabaldon
Okładka książki/ebooka Obca

Okładka książki Obca

Okładka książki Obca

Okładka książki Obca

Wydawnictwo:
Świat Książki
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
712
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

Doskonałe połączenie powieści przygodowej, historycznej, fantastyki i romansu. Opowieść o wielkiej miłości, rozgrywająca się w dwóch planach czasowych: współcześnie i w XVIII wieku.

Wspaniała zabawa... fantastyczne przygody... romans... seks... Idealna lektura, by oderwać się od rzeczywistości!

San Francisco Chronicle

Soczysta, obrazowa, zmysłowa proza, pełna szczegółów historycznych i humoru.

Library Jorunal

Nie przegapcie żadnej części sagi Diany Gabaldon. W tych bestsellerowych książkach ożywa fascynująca opowieść o podróżniczce w czasie Claire Randall i osiemnastowiecznym Szkocie Jamiem Fraserze.

Jest rok 1945. Claire Randall, pielęgniarka pracująca w czasie wojny w szpitalu polowym, wraca z frontu i spędza z mężem wakacje w Szkocji. W czasie spaceru natrafiają na kamienny krąg. Claire dotyka głazu i... zostaje przeniesiona do roku 1743. Nagle zjawia się w świecie pełnym niebezpieczeństw. Dostaje się w sam środek intryg właścicieli ziemskich i knowań szpiegów, które zagrażają jej życiu i mogą złamać serce...

Diana Gabaldon - biolog, ekolog, wykładowca uniwersytecki. Oszałamiającą karierę literacką rozpoczęła przygodowo-historyczną powieścią Obca. Następne części sagi o podróżującej w czasie Claire Randall, nagradzane i tłumaczone na wiele języków, zajmowały najwyższe miejsca na listach bestsellerów całego świata.

W cyklu:

Obca

Uwięziona w bursztynie

Podróżniczka

Jesienne werble

Ognisty krzyż

Tchnienie śniegu i popiołu

Kość z kości

0 Diana Gabaldon

Zamknij

Wybierz metodę płatności