Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Mucha (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Jacek Skowroński
Okładka książki/ebooka Mucha

Okładka książki Mucha

Okładka książki Mucha

Okładka książki Mucha

Wydawnictwo:
Oficynka
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
328
3w1 w pakiecie:
     PDF
     ePub
     Mobi

Ta mucha cię użądli…
Zblazowany agent ubezpieczeniowy Apoloniusz stawia się na spotkanie w sprawie polisy. Przyjmuje go roznegliżowana pani domu o imieniu Jola. Podekscytowany mężczyzna rozkoszuje się wizją upojnych chwil, kiedy nagle przez okno dostrzega pana domu, jak wspólnie z pomocnikami właśnie wyprawia na tamten świat pewnego gościa. Apoloniusz daje drapaka przez okno. I tak rozpoczyna się jego bohaterska walka z Muchą, czyli znanym gangsterem Konradem Z., który ani myśli rezygnować z pogoni za nieszczęsnym świadkiem.
Nieprawdopodobne sytuacje, pościgi, wpadki i zasadzki, zawrotne tempo, humor – wszystko to znajdziecie w najnowszym kryminale Jacka Skowrońskiego, któremu patronują mistrzowskie realizacje komedii gangsterskiej w rodzaju „Żądła”. W tej książce jedno jest pewne, że nic nie jest pewne!
Jacek Skowroński – współzałożyciel magazynu „Qfant”. Autor powieści Był sobie złodziej, który imał się wielu profesji, zarabiając na życie między innymi jako tragarz, brukarz, sprzedawca butów i włóczęga. Kosmopolita z zamiłowania, kryminalista z wyboru.

0 Jacek Skowroński

Zamknij

Wybierz metodę płatności