Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Monument 14 Niebo w ogniu (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Laybourne Emmy
Wydawnictwo:
Dom Wydawniczy REBIS
Wydawnictwo:
Dom Wydawniczy REBIS
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
280
Druk:
oprawa miękka
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

DRUGI TOM NOWEJ, TRZYMAJĄCEJ W NAPIĘCIU SERII MONUMENT 14

KILKANAŚCIORO DZIECI. JEDEN SUPERMARKET. MILION RZECZY, KTÓRE MOGĄ PÓJŚĆ ŹLE.

ZOSTAŃCIE NA MIEJSCU. ALBO UCIEKAJCIE DO DENVER.

Grupka nastolatków i młodszych dzieci uwięziona w supermarkecie, w którym ukryła się przed serią coraz to większych katastrof uczy się, jak przetrwać i zorganizować sobie schronienie przed chaosem. Pojawienie się obcych z zewnątrz burzy ich kruchy spokój i prowadzi do kolejnej tragedii, choć też daje dzieciom promyk nadziei. Okazuje się, że z lotniska w Denver władze ewakuują ludzi w bezpieczne miejsca. Jeśli tam dotrą, być może spotkają rodziców i zostaną ocaleni. W obliczu trudnej decyzji grupa się dzieli: Dean postanawia zostać w sklepie wraz ze swoją ukochaną Astrid i trójką maluchów, a jego brat Alex razem z pozostałymi wyrusza w najeżoną niebezpieczeństwami podróż do niepewnego celu. Świat po kataklizmie jest jednak jeszcze gorszy, niż się spodziewali. Ale i w sklepie wcale nie jest bezpieczniej

Nikt nie wie, że wojsko ma własne radykalne plany, jak uporać się z następstwami tsunami.

Monument 14 to interesujące połączenie Władcy much z filmem Pojutrze.

Autorka zręcznie przemienia to, co mogło być kolejną postapokaliptyczną książką dla młodzieży, w pełen napięcia, przerażająco prawdziwy thriller.

Publishers Weekly

Mocny początek, a potem niesamowicie realistyczna historia przetrwania bohaterów z krwi i kości, której zakończenie budzi autentyczny dreszcz.

Booklist

Emmy Laybourne jest pisarką i aktorką, jako artystka komediowa współpracowała m.in. z Comedy Central i MTV. Seria Monument 14 to jej bardzo udany debiut powieściowy.

0 Laybourne Emmy

Zamknij

Wybierz metodę płatności