ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Lament. Intryga Królowej Elfów (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Maggie Stiefvater
Okładka książki/ebooka Lament. Intryga Królowej Elfów

Okładka książki Lament. Intryga Królowej Elfów

Okładka książki Lament. Intryga Królowej Elfów

Okładka książki Lament. Intryga Królowej Elfów

Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
320
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi
Szesnastoletnia Deirdre Monaghan to utalentowana harfistka, którą dręczą regularnie napady paniki przed publicznymi występami. Wszystko się jednak zmienia, kiedy na jednym z konkursów nieoczekiwanie i całkiem znikąd pojawia się tajemniczy chłopak – Luke Dillon.

Od tej chwili w życiu Deirde dzieją się rzeczy, które nie maja racjonalnego wytłumaczenia. Pojawiają się u niej magiczne zdolności, o które wcześniej nawet by się nie podejrzewała, a na ulicy, w domu i w pracy znajduje wszędzie czterolistną koniczynę.

Nieśmiała Deirde odkrywa, że jako jedna z niewielu ma dar widzenia mieszkańców Faerii – magicznej krainy zamieszkałej przez fejów. Jednak największą zagadką dla Deirdre jest Luke – nic o nim nie wie, a on interesuje się nią coraz bardziej. Czy Deirdre odkryje mroczny sekret przeszłości Luke’a? Czy pozna prawdę o tym, dlaczego Luke pojawił się w jej życiu?

Wkrótce jej najlepszy przyjaciel James, ukochana babcia i mama znajdą się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, które przyjdzie ze strony Królowej Elfów. Ta okrutna władczyni pojawi się ze swoją złowieszczą świtą na ziemi i uczyni wszystko, aby Deirde i Luke nigdy nie mogli być razem. To walka na śmierć i życie, a stawką jest miłość oraz zaklęta dusza Luke’a.
Ta piękna i niebanalna opowieść, będąca debiutem pisarskim autorki, oddaje wiernie obraz celtyckiej baśni, którą przedstawiono w uwspółcześnionej wersji.
0 Maggie Stiefvater

Zamknij

Wybierz metodę płatności