ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Jak zbadać swoje możliwości (ebook)(audiobook)(audiobook)

Wydawnictwo:
PII Polska
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
87
3w1 w pakiecie:
     PDF
     ePub
     Mobi

Każdy z nas dysponuje ogromnym potencjałem, czyli zbiorem właściwych sobie talentów i cech umysłu. Jeśli go wykorzystamy, wzrośnie jakość naszego życia. Wykład mówi o tym, jak odkryć ten drzemiący w nas potencjał i jak go uruchomić, żeby zaczął nam służyć.

Zazwyczaj nie wierzymy we własne możliwości i sami wstrzymujemy ich rozwój, powtarzając: "Nie nadaję się do tego...", "Nie potrafię...". A przecież niezliczone przykłady wskazują, że ludzie mogą niebywale wiele. Każdy z uznanych odkrywców i wynalazców, artystów i myślicieli był człowiekiem takim samym jak my. Ich wielkość polegała głównie na tym, że odkryli swój potencjał i wykorzystali go dla dobra swojego i nas wszystkich. Prezentowany wykład, opierając się na krótkiej historii ludzkiego geniuszu, pokazuje, w jaki sposób zacząć świadomie używać ogromnych zasobów własnych możliwości. Pozwala także zdobyć praktyczną umiejętność posługiwania się podświadomością dla zrealizowania życiowych celów i wsparcia motywacji, której tak często nam brakuje.

Czytają Krystyna Czubówna i Adam Ferency

Wykład Jak zbadać swoje możliwości jest drugim w kolekcji Budowanie jakości życia poprzez rozwój osobowości wydanej przez PII. Kolekcja zawiera kompletny kurs samorozwoju, bogaty w konkretne podpowiedzi, inspirujące cytaty oraz przykłady z biografii ludzi znanych z historii i postaci nam współczesnych. Celem nauki jest wzrost kreatywności, rozwijanie cech kluczowych, takich jak wiara w siebie i odwaga, a także umiejętności umożliwiających świadome podejmowanie decyzji oraz planowanie i realizację celów w dłuższym i krótszym dystansie czasowym.

Nie pouczamy, inspirujemy.

Część I kolekcji, zatytułowana Jak rozwinąć swój potencjał zawiera następujące wykłady:

Wykład 1. Jak być szczęśliwym - w wersji audio czytają Adam Ferency i Jerzy Stuhr

Wykład 2. Jak zbadać swoje możliwości - w wersji audio czytają Krystyna Czubówna i Adam Ferency

Wykład 3. Jak poznawać siebie - w wersji audio czytają Adam Ferency i Jerzy Stuhr

Wykład 4. Jak rozwinąć poczucie własnej wartości - w wersji audio czytają Krystyna Czubówna i Adam Ferency

Wykład 5. Jak odnaleźć wartości nadrzędne - w wersji audio czytają Krystyna Czubówna i Adam Ferency

0 Zespół autorski - Personality Improvement Institute

Zamknij

Wybierz metodę płatności