ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Jak być dobrym prezesem (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Paweł Warpechowski
Okładka książki/ebooka Jak być dobrym prezesem

Okładka książki Jak być dobrym prezesem

Okładka książki Jak być dobrym prezesem

Okładka książki Jak być dobrym prezesem

Wydawnictwo:
Univox
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
74
     PDF
E-book, który Państwu polecam – nie jest dla każdego. Nie każdy bowiem jest dobrym prezesem, ale każdy może nim zostać. Wielu rzeczy możesz się nauczyć. Możesz zdobyć znakomite wykształcenie, mieć dyplom najlepszej uczelni, ale wiedzy jak współpracować z ludźmi nie wyniesiesz z takiej edukacji.
 
Wpływ na to, jak współpracujemy z ludźmi wynika z bardzo wielu czynników. U podstaw sukcesu leży wychowanie rodzinne i szkolne. Później przez naukę konkretnych zachowań i wypracowywanie postaw w trakcie kariery zawodowej, choćby poprzez podglądanie zachowań przełożonego. Ważnym elementem poznawania, uczenia się jak należy postępować w niespotykanych sytuacjach jest lektura doświadczonych (sławnych) doradców.
 
Oczywiście jednym zrozumienie potrzeb współpracowników przyjdzie łatwiej, innym trudniej, bo zanim zrozumieją sens owej symbiozy we współdziałaniu z ludźmi – narobią nieco szkód.
 
Jeśli chcesz mnie zapytać przed przeczytaniem tego e-booka, jak być dobrym prezesem, odpowiem – najpierw przeczytaj e-book. (Jedna ważna uwaga, nie każ pracowników.) Później pracuj tak abyś uzyskał w swoim otoczeniu zaufanie, ponieważ bycie dobrym prezesem (menedżerem, przywódcą) to przede wszystkim odpowiedzialność jaka spocznie na tobie po tym jak ten cel osiągniesz. Na tym tle tytuły, profity, przywileje  – będą tylko pięknym dopełnieniem, niczym więcej.
 
0 Paweł Warpechowski

Zamknij

Wybierz metodę płatności