ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Fotografia w modzie (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Keaney Magdalene
Okładka książki/ebooka Fotografia w modzie

Okładka książki Fotografia w modzie

Okładka książki Fotografia w modzie

Okładka książki Fotografia w modzie

Wydawnictwo:
ABE Dom Wydawniczy
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
176
Druk:
oprawa twarda

Książka Fotografia w modzie to połączenie praktycznych porad i zachwycających zdjęć z osobistymi wskazówkami uznanych mistrzów fotografii. Znajdziemy w niej eklektyczny wybór prac światowej sławy praktyków fotografii cenionych zarówno za umiejętność posługiwania się technikami specjalistycznymi, jak i za estetykę oraz stylistykę zdjęć.

Wnikliwe, obszerne wywiady przybliżają filozofię poszczególnych fotografów, ich metody pracy, odsłaniają tajniki wiedzy praktycznej, jaką zdobyli przez lata doświadczeń z fotografią.

Magdalene Keaney, kustoszka i pisarka, zajmowała się fotografią zarówno komercyjną, jak i artystyczną. Pracowała jako kustosz w National Portrait Gallery [Narodowa Galeria Portretów] w Canberze w Australii, potem otrzymała badawcze stypendium doktoranckie [Research Fellowship] w Londynie, gdzie badała kolekcje fotografii znajdujące się w Victoria and Albert Museum [Muzeum Wiktorii i Alberta], a następnie pracowała w słynnej agencji fotograficznej MAP (Management and Production). Obecnie jest asystentką kustosza ds. badań w National Portrait Gallery [Narodowa Galeria Portretów] w Londynie.0 Keaney Magdalene

Zamknij

Wybierz metodę płatności