ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Egzaminy prawnicze Ministerstwa Sprawiedliwości. Tom 1. Testy (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Aneta Flisek
Wydawnictwo:
C. H. Beck
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
805
     PDF

 

Egzaminy Prawnicze Ministerstwa Sprawiedliwości stanowią wyjątkowe i kompleksowe rozwiązanie przeznaczone dla osób przygotowujących się do egzaminu końcowego na aplikacjach prawniczych. Mogą też z powodzeniem służyć jako praktyczna pomoc dla aplikantów w czasie aplikacji. Tworzone są przez praktyków, tych którzy przeszli już tę drogę.

Egzaminy Prawnicze Ministerstwa Sprawiedliwości - TOM 1. Testy

  • Zawierają szczegółowe omówienie blisko 400 typowych pytań na aplikację radcowską i adwokacką z trzech ostatnich lat, oraz przykładowy test wraz z odpowiedziami, którego można spodziewać się w 2011 roku oraz ostatnie testy z egzaminu końcowego z 2010 r. - wszystkie wraz z odpowiedziami.
  • Przedstawiają analizę pytań ze wszystkich dziedzin prawa - cywilnego i rodzinnego, prawa spółek i handlowego, prawa pracy, z zakresu procedury cywilnej i karnej, materialnego prawa karnego, administracyjnego, na zagadnieniach ustrojowych kończąc - w formie opisowej oraz podają omówienie najważniejszego i najnowszego orzecznictwa sądowego,
  • Stanowią zwarty materiał usystematyzowany w tabelach i wykresach, dzięki czemu łatwiej jest szybko opanować obszerną wiedzę.

199.00238.80199.009788325520595978-83-255-2353-4978-83-255-2059-5201aplikacja adwokacka testy, aplikacja prawnicza, aplikacje adwokackie, aplikacje prawne, aplikacje radcowskie, egzamin adwokacki, egzamin na aplikacje, egzamin radcowski, egzaminy na aplikacje, egzaminy prawnicze, pytania na aplikację radcowską, test na aplikację, testy na aplikacjęAdamMalinowski65142011Kodeks cywilny Kodeks postępowania cywilnego Kodeks rodzinny i opiekuńczy Koszty sądowe cywilneEDYCJA SĄDOWA zawiera m. in. KODEKS CYWILNY PRZEPISY WPROWADZAJąCE KODEKS CYWILNY KODEKS POSTĘPOWANIA CYWILNEGOEDYCJA SĄDOWA zawiera:

KODEKS CYWILNY

PRZEPISY WPROWADZAJąCE KODEKS CYWILNY

KODEKS POSTĘPOWANIA CYWILNEGO

PRZEPISY WPROWADZAJACE KODEKS POSTĘPOWANIA CYWILNEGO

USTAWA O KSIĘGACH WIECZYSTYCH I HIPOTECE

KODEKS RODZINNY I OPIEKUŃCZY

USTAWA - PRZEPISY WPROWADZAJĄCE KODEKS RODZINNY I OPIEKUŃCZY

USTAWA O KOSZTACH SĄDOWYCH W SPRAWACH CYWILNYCH

PRAWO PRYWATNE MIĘDZYNARODOWE

0 Aneta Flisek

Zamknij

Wybierz metodę płatności