ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Egzamin komorniczy. Zbiór zadań z rozwiązaniami (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Magdalena Dyląg, Jarosław Ziętara
Wydawnictwo:
C. H. Beck
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
401
     PDF

Opracowanie Egzamin komorniczy. Zbiór zadań z rozwiązaniami jest jedyną pozycją na rynku publikacji prawniczych skierowaną do osób przystępujących do egzaminu komorniczego.

Egzamin komorniczy polega na sprawdzeniu przygotowania osoby do niego przystępującej do samodzielnego i należytego wykonywania zawodu komornika sądowego. Do roku 2013 włącznie egzamin składał się z części pisemnej i ustnej. W wyniku likwidacji części ustnej egzaminu komorniczego zmieniony został jego kształt. Obecnie, w trakcie egzaminu komorniczego, zdający opracowuje jedynie dwa zadania pisemne.

Niniejsza publikacja Egzamin komorniczy. Zbiór zadań z rozwiązaniami stanowi kontynuację opracowania Egzamin komorniczy - część pisemna wydanego przez Wydawnictwo C.H. Beck w 2013 r. Jest rozszerzeniem poprzedniej pozycji o zadania z egzaminu komorniczego przeprowadzonego w 2013 r. wraz z ich przykładowymi rozwiązaniami. Każdy zaprezentowany temat egzaminacyjny opatrzono krótkim komentarzem opartym na dogmatyce prawa i orzecznictwie Sądu Najwyższego, Trybunału Konstytucyjnego i sądów powszechnych.

0 Magdalena Dyląg, Jarosław Ziętara

Zamknij

Wybierz metodę płatności