ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Dieta przyspieszająca metabolizm. Jedz więcej i chudnij szybciej (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autorzy:
Haylie Pomroy, Eve Adamson
Wydawnictwo:
Burda Książki
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
260
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi

To nie jest jeszcze jedna bezsensowna dieta. To potwierdzona medycznie metoda stosowania pożywienia jako lekarstwa w zwalczaniu otyłości, leczeniu chorób przewlekłych oraz naprawie źle działającej przemiany materii. Dzięki latom doświadczenia zawodowego Haylie połączonym z jej mądrością powstała wyjątkowo smaczna dieta, która przynosi rewolucyjne efekty.
Doktor Jacqueline Fields


Właścicielka klinik w Beverly Hills, Burbank, Irvine i Fort Collins, specjalistka do spraw żywienia Haylie Pomroy cieszy się wielkim szacunkiem w Hollywood i w środowisku medycznym dzięki swojej umiejętności doprowadzenia do szybkiej i zdrowej utraty wagi. Na jej imponującej liście klientów znalazły się takie znane postacie, jak Jennifer Lopez, Reese Witherspoon, Cher, Raquel Welch i Robert Downey jr.
Regularnie występuje w programach telewizji NBC Extra i Access Hollywood, a także na łamach czasopism "Marie Claire", "People", "Star" i innych. Haylie jest wiceprezesem do spraw badań klinicznych i rozwoju w East West Essentials, doradcą do spraw żywienia, zarejestrowaną konsultantką zdrowego życia i doradcą z zakresu medycyny holistycznej.

0 Haylie Pomroy, Eve Adamson

Zamknij

Wybierz metodę płatności