ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Czasem warto zabić (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Peter Swanson
Okładka książki/ebooka Czasem warto zabić

Okładka książki Czasem warto zabić

Okładka książki Czasem warto zabić

Okładka książki Czasem warto zabić

Zajrzyj do książki

Wydawnictwo:
Marginesy
Wydawnictwo:
Marginesy
Ocena:
5.0/6  Opinie: 1
Stron:
352
Czas nagrania:
10 godz. 47 min.
Czyta:
Andrzej Hausner, Krzysztof Plewako-Szczerbiński, Anna Wodzyńska, Weronika Nockowska
2w1 w pakiecie:
     ePub
     Mobi
Audiobook
Audiobook w mp3
Smukła, niepokojąco piękna kobieta w poczekalni biznesklasy na Heathrow odgarnia z twarzy długie rude włosy, zakłada nogę na nogę i powoli sączy martini. Ma na imię Lily, czyta Patricię Highsmith. To nieomylny znak nadciągających kłopotów, zwłaszcza dla Teda, bogatego biznesmena. W oczekiwaniu na spóźniony samolot – gdy kolejne drinki sprzyjają wylewności, podobnie jak przekonanie o jednorazowym charakterze spotkania – mężczyzna wyznaje nieznajomej, że przyłapał żonę na zdradzie i marzy o tym, by ją zabić. „No to zabij”, mówi Lily. To proste zalecenie uruchamia serię nieprzewidywalnych wydarzeń, gdy Lily zgadza się pomóc Tedowi, nie uchylając rąbka własnych tajemnic, dzięki którym wiadomo, że świetnie się nadaje to tej akurat pomocy.

Dlaczego? Kim jest ta dwójka podróżnych? To żartownisie czy socjopaci? Szukają zemsty czy miłości? Wśród rozpędzonych wydarzeń ciężko nadążyć z oceną. Każdy zwrot akcji przyprawia o zawrót głowy.
 
Mistrzowski kryminał Petera Swansona nie daje ani chwili wytchnienia. To powieść zaskakująca i inna niż wszystkie. Przyprawia o dreszcze, mrozi krew w żyłach i trzyma w napięciu – na pewno wejdzie do klasyki gatunku.
- Lee Child

Gdyby Czasem warto zabić ukazało się sześćdziesiąt lat temu, Hitchcock zrobiłby z niej wybitny film.
-„Star-Telegram”

Peter Swanson jest autorem dwóch powieści, a jego wiersze, opowiadania i recenzje ukazywały się w najważniejszych gazetach i magazynach, otrzymał też kilka nagród literackich. Przygotowuje obecnie cykl sonetów o pięćdziesięciu trzech filmach Alfreda Hitchcocka. Mieszka z żoną i kotem w Somerville w Massachusetts.
0 Peter Swanson

Zamknij

Wybierz metodę płatności