Facebook
ODBIERZ TWÓJ BONUS :: »

Aplikacja notarialna. Pytania, odpowiedzi, tabele (ebook)(audiobook)(audiobook)

Autor:
Mariusz Stepaniuk
Wydawnictwo:
C. H. Beck
Ocena:
Bądź pierwszym, który oceni tę książkę
Stron:
1226
     PDF

Aplikacja NOTARIALNA - piąte wydanie - to zbiór znowelizowanych, przystosowanych do obowiązującego stanu prawnego, szczegółowych testów jednokrotnego wyboru wraz z prawidłowymi odpowiedziami i podaniem podstawy prawnej, ułożonych w formie wygodnej tabeli, która ułatwia naukę i pozwala na bieżąco sprawdzać nabytą wiedzę.

Stan prawny: 15.5.2012 r.

Aplikacja NOTARIALNA - składa się z pytań testowych przygotowanych do kolejnych przepisów ustaw objętych zakresem egzaminu.

Aplikacja NOTARIALNA - jest narzędziem, które pozwala utrwalić wiedzę z następujących dziedzin prawa, których znajomość jest niezbędna na egzaminie, takich jak: prawo konstytucyjne, prawo cywilne, postępowanie cywilne, prawo rodzinne, księgi wieczyste, koszty sądowe, ochrona konkurencji, prawo konsumenckie, prawo handlowe, prawo gospodarcze, prawo upadłościowe, prawo bankowe i dewizoweprawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo administracyjne, postępowanie administracyjne i sądowoadministracyjne, prawo samorządowe, prawo budowlane, prawo ubezpieczeniowe, prawo o stowarzyszeniach, prawo europejskie, prawo mieszkaniowe, lokalowe i spółdzielcze, prawo pomocy społecznej i prawo korporacyjne.

Zdawaj z nami!! Jak wynika z porównania pytań z egzaminu wstępnego na aplikację notarialną z 2011 r. z pytaniami zawartymi w książce, na 150 pytań które pojawiły się na egzaminie, ponad 100 znajduje się w naszej publikacji (tabelkę porównawczą znajdziesz w książce).

Aplikacja NOTARIALNA:
-pomoże zdać egzamin na aplikację,
-utrwali materiał zdobyty w toku aplikacji,
-przypomni wiedzę potrzebną do wykonywania praktyki zawodowej.

W tej serii polecamy również APLIKACJĘ ADWOKACKĄ, APLIKACJĘ RADCOWSKĄ I APLIKACJĘ KOMORNICZĄ.

0 Mariusz Stepaniuk

Zamknij

Wybierz metodę płatności